Ochranné tvrzené sklo 9H pro Umidigi Bison GT2 Pro 5G

Umidigi Bison GT2 Pro 5G

Informace

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Ochranné tvrzené sklo 9H pro Umidigi Bison GT2 Pro 5G

UBGT2P5GGLASS

Nové

Tvrzené sklo pro Umidigi Bison GT2 Pro 5G je neúčinnější a nejlepší ochranná fólie, která se nachází na trhu. Je navržená pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Fólie je vyrobená z tvrdého flexibilního skla navrženého přímo pro ochranu LCD před poškrábáním a poškozením.

Více informací

Dodání do 15 dní

149 Kč

Více informací

Tvrzené sklo se může pochlubit svou úžasnou tenkostí - pouze 0,26 mm a přesto velmi vysokou pevností 9H, což je třikrát větší pevnost, než u běžných fólií. Vysoká pevnost je způsobená vyšší molekulární hustotou, což umožňuje vysokou ochranu telefonu Umidigi Bison GT2 Pro 5G proti poškrábání či pádu.

Při instalaci fólie nevznikají žádné mezery mezi displejem a sklem, proto není nijak ovlivněná citlivost dotykové obrazovky. Fólie nezanechává stopy po otiscích prstů díky olejofóbní vrstvě.

Temperované sklo pro Umidigi Bison GT2 Pro 5G se v případě prudkého nárazu rozbije, vždy ovšem zůstane vcelku. Při prudkém nárazu dokáže pohltit velkou část energie, která se uvolní prasknutím, tím zabrání poškození samotného displeje.

Obsah balení: 1x tvrzené sklo, 1x čisticí ubrousek, 1x utěrka napuštěná alkoholem

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

5 dalších produktů ve stejné kategorii: