Xiaomi Redmi 5 Plus

Informace

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Pouzdro S-view pro Xiaomi Redmi 5 Plus černé

XR5PSBLACK

Nové

Zadní část pouzdra S-View pro Xiaomi Redmi 5 Plus (displej 5.99") je tvořena vaničkou z měkkého silikonu se všemi výřezy a otvory potřebnými pro reproduktor, fotoaparát, konektory a tlačítka. Vanička přesně padne na zadní část a vy tak máte jistotu že je Váš smartphone Xiaomi Redmi 5 Plus v bezpečí.

Více informací

Dodání do 15 dní

329 Kč

Více informací

Elegantní flipové pouzdro S-View pro Váš mobilní telefon Xiaomi Redmi 5 Plus.

Zadní část pouzdra S-View pro Xiaomi Redmi 5 Plus je tvořena vaničkou z měkkého silikonu se všemi výřezy a otvory potřebnými pro reproduktor, fotoaparát, konektory a tlačítka. Vanička přesně padne na zadní část a vy tak máte jistotu že je Váš smartphone Xiaomi Redmi 5 Plus v bezpečí.

Otevírací flip pouzdra S-View plynule přechází ze zadní části a chrání přední část mobilního telefonu Xiaomi Redmi 5 Plus před poškrábáním. Kožený flip pouzdra S-View disponuje průhledným okénkem S-View, díky kterému Vám neuniknou důležité informace jako příchozí hovory, zprávy a emaily, aníž byste museli flip odklápět. Pouzdro S-View umožňuje pohodlné ovládání telefonu, můžete tak vyřizovat hovor i se zavřeným pouzdrem.

Barva: černá.

Materiál: PU kůže.

Příslušenství

9 dalších produktů ve stejné kategorii: