Ochranné tvrzené sklo 9H pro Nokia 7 Plus

Nokia 7 Plus

Informace

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Ochranné tvrzené sklo 9H pro Nokia 7 Plus

N7PGLASS

Nové

Tvrzené sklo pro Nokia 7 Plus je neúčinnější a nejlepší ochranná fólie, která se nachází na trhu. Je navržená pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Fólie je vyrobená z tvrdého flexibilního skla navrženého přímo pro ochranu LCD před poškrábáním a poškozením.

Více informací

Skladem v eshopu

169 Kč

Více informací

Tvrzené sklo se může pochlubit svou úžasnou tenkostí - pouze 0,26 mm a přesto velmi vysokou pevností 9H, což je třikrát větší pevnost, než u běžných fólií. Vysoká pevnost je způsobená vyšší molekulární hustotou, což umožňuje vysokou ochranu telefonu Nokia 7 Plus proti poškrábání či pádu.

Při instalaci fólie nevznikají žadné mezery mezi displejem a sklem, proto není nijak ovlivněná citlivost dotykové obrazovky. Fólie nezanechává stopy po otiscích prstů díky olejofóbní vrstvě.

Temperované sklo pro Nokia 7 Plus se v případě prudkého nárazu rozbije, vždy ovšem zůstane vcelku. Při prudkém nárazu dokáže pohltit velkou část energie, která se uvolní prasnutím, tím zabrání poškození samotného displeje.

Pozor! Z důvodu zakřivení displeje je toto sklo menší, než je samotný displej. Doporučujeme proto jako alternativu 3D sklo z naší nabídky.

Obsah balení: 1x tvrzenné sklo, 1x čisticí ubrousek, 1x utěrka napuštěná alkoholem

3 dalších produktů ve stejné kategorii: