Lenovo Vibe P1 Pro

Informace

Prohlédnuté produkty

Pouzdro Nillkin Sparkle S-view pro Lenovo Vibe P1 Pro růžové

LVP1PNPINK

Nové

Zadní část pouzdra Nillkin Sparkle S-View pro Lenovo Vibe P1 Pro je tvořena vaničkou z tvrdého plastu se všemi výřezy a otvory potřebnými pro reproduktor, fotoaparát, konektory a tlačítka. Plastová vanička přesně padne na zadní část a vy tak máte jistotu že je Váš smartphone Lenovo Vibe P1 Pro v bezpečí.

Více informací

Dodání do 15 dní

339 Kč

Více informací

Elegantní flipové pouzdro Nillkin Sparkle S-View pro Váš mobilní telefon Lenovo Vibe P1 Pro.

Zadní část pouzdra Nillkin Sparkle S-View je tvořena vaničkou z tvrdého plastu se všemi výřezy a otvory potřebnými pro reproduktor, fotoaparát, konektory a tlačítka. Plastová vanička přesně padne na zadní část a vy tak máte jistotu že je Váš smartphone Lenovo Vibe P1 Pro v bezpečí.

Otevírací flip pouzdra Nillkin Sparkle S-View plynule přechází ze zadní části achrání přední část mobilního telefonu Lenovo Vibe P1 Pro před poškrábáním. Kožený flip pouzdra Nillkin Sparkle S-View disponuje průhledným okénkem S-View, díky kterému Vám neuniknou důležité informace jako příchozí hovory, zprávy a emaily, aníž byste museli flip odklápět. Pouzdro Nillkin Sparkle S-View umožňuje pohodlné ovládání telefonu, můžete tak vyřizovat hovor i se zavřeným pouzdrem.

Barva: růžová.

Materiál: PU kůže.

Příslušenství

6 dalších produktů ve stejné kategorii: