Pouzdro Mofi S-view pro iPhone 6 Plus bílé

iPhone 6 Plus

Informace

Prohlédnuté produkty

Pouzdro Mofi S-view pro iPhone 6 Plus bílé

I6PM2WHITE

Nové

Praktické pouzdro pro mobilní telefon iPhone 6 Plus. Peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní umělé kůže. Zavírá se klasickým notebookovým stylem a jeho přidanou hodnotou je možnost vytvoření praktického stojánku pro pohodlné sledování obsahu na telefonu.

Více informací

Skladem v eshopu

339 Kč

Více informací

Kvalitní flipové pouzdro značky MOFI pro telefon iPhone 6 Plus.

Zadní část pouzdra je tvořena vaničkou z plastu se všemi výřezy a otvory potřebnými pro reproduktor, fotoaparát, konektory a tlačítka. Plastová vanička přesně padne na zadní část a vy tak máte jistotu že je Váš smartphone iPhone 6 Plus v bezpečí.

Otevírací flip pouzdra S-View plynule přechází ze zadní části a chrání přední část mobilního telefonu iPhone 6 Plus před poškrábáním. Kožený flip pouzdra S-View disponuje dvěma průhlednými okénky S-View, díky kterým Vám neuniknou důležité informace jako příchozí hovory, zprávy a emaily, aníž byste museli flip odklápět. Pouzdro S-View umožňuje pohodlné ovládání telefonu, můžete tak vyřizovat hovor i se zavřeným pouzdrem.

Samozřejmostí je snadné sundání i vyndání telefonu s pouzdra, stejně jako výřezy pro zachování přístupu k důležitým funkcím.

Barva: bílá.

Materiál: PU kůže.

4 dalších produktů ve stejné kategorii: