Huawei Y6 Prime 2018

Informace

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Ochranné tvrzené sklo 9H pro Huawei Y6 Prime 2018

HY6P2018GLASS

Nové

Tvrzené sklo pro Huawei Y6 Prime 2018 (displej 5.7") je neúčinnější a nejlepší ochranná fólie, která se nachází na trhu. Je navržená pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Fólie je vyrobená z tvrdého flexibilního skla navrženého přímo pro ochranu LCD před poškrábáním a poškozením.

Více informací

Dodání do 15 dní

169 Kč

Více informací

Tvrzené sklo  pro Huawei Y6 Prime 2018 se může pochlubit svou úžasnou tenkostí - pouze 0,26 mm a přesto velmi vysokou pevností 9H, což je třikrát větší pevnost, než u běžných fólií. Vysoká pevnost je způsobená vyšší molekulární hustotou, což umožňuje vysokou ochranu telefonu Huawei Y6 Prime 2018 proti poškrábání či pádu.

Při instalaci fólie nevznikají žadné mezery mezi displejem a sklem, proto není nijak ovlivněná citlivost dotykové obrazovky. Fólie nezanechává stopy po otiscích prstů díky olejofóbní vrstvě.

Temperované sklo pro Huawei Y6 Prime 2018 se v případě prudkého nárazu rozbije, vždy ovšem zůstane vcelku. Při prudkém nárazu dokáže pohltit velkou část energie, která se uvolní prasnutím, tím zabrání poškození samotného displeje.

Pozor! Z důvodu zakřivení krajů displeje je toto sklo menší, než je samotný displej. Doporučujeme proto jako alternativu 3D sklo z naší nabídky.

Obsah balení: 1x tvrzenné sklo, 1x čisticí ubrousek, 1x utěrka napuštěná alkoholem

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

6 dalších produktů ve stejné kategorii: