Huawei Nova

Informace

Novinky

Prohlédnuté produkty

Pouzdro Nillkin Sparkle S-view pro Huawei Nova bílé Zobrazit větší

Pouzdro Nillkin Sparkle S-view pro Huawei Nova bílé

HNNWHITE

Nové

Zadní část pouzdra Nillkin Sparkle S-View pro Huawei Nova je tvořena vaničkou z tvrdého plastu se všemi výřezy a otvory potřebnými pro reproduktor, fotoaparát, konektory a tlačítka. Plastová vanička přesně padne na zadní část a vy tak máte jistotu že je Váš smartphone Huawei Nova v bezpečí.

Více informací

Dodání do 15 dní

349 Kč

Více informací

Elegantní flipové pouzdro Nillkin Sparkle S-View pro Váš mobilní telefon Huawei Nova.

Zadní část pouzdra Nillkin Sparkle S-View je tvořena vaničkou z tvrdého plastu se všemi výřezy a otvory potřebnými pro reproduktor, fotoaparát, konektory a tlačítka. Plastová vanička přesně padne na zadní část a vy tak máte jistotu že je Váš smartphone Huawei Nova v bezpečí.

Otevírací flip pouzdra Nillkin Sparkle S-View plynule přechází ze zadní části achrání přední část mobilního telefonu Huawei Nova před poškrábáním. Kožený flip pouzdra Nillkin Sparkle S-View disponuje průhledným okénkem S-View, díky kterému Vám neuniknou důležité informace jako příchozí hovory, zprávy a emaily, aníž byste museli flip odklápět. Pouzdro Nillkin Sparkle S-View umožňuje pohodlné ovládání telefonu, můžete tak vyřizovat hovor i se zavřeným pouzdrem.

Barva: bílá.

Materiál: PU kůže.

Příslušenství

12 dalších produktů ve stejné kategorii: